Üye Listesi

1-UMUT ORGAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

2-ABDURRAHİM ŞAHİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

3-DOĞAN YILMAZ(Sağlık Yüksekokulu)

4-ŞEYMA PEHLİVAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

5-KAZIM DEVECİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

6-EYUP BAŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

7-NESLİŞAH DESTAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

8-HASAN UMUT KÖLE(Fen - Edebiyat Fakültesi)

9-ALPARSLAN KARACA(Sağlık Yüksekokulu)

10-GÜLDEREN ÖZLEM BAŞAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

11-HÜLYA KURT(Fen - Edebiyat Fakültesi)

12-TUBA KÜÇÜKMİDİL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

13-SADIK CANTEKİN(Çerkezköy Meslek Yüksekokulu)

14-NURŞEN GÖKAY(Fen - Edebiyat Fakültesi)

15-BÜŞRA DİKBAŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

16-SONAY MUTLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

17-METİN BOZKURT(İlahiyat Fakültesi)

18-EYUP CAN ÜNAL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

19-EMRE GÜNGÖR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

20-MEHMET AKİF KAYA(Ziraat Fakültesi)

21-MERT AVCI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

22-SİMGE DEMİRBAŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

23-DİLARA ERÇEL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

24-AKGÜN CAN EKİCİ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

25-OSMAN CAN DAL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

26-ONUR SOKULLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

27-KEREM DÜZGÜN(İlahiyat Fakültesi)

28-İLKAY İMRE(Fen - Edebiyat Fakültesi)

29-GÜLBAHAR ELALMIŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

30-MİNENUR AK(Sağlık Yüksekokulu)

31-SABAH DEĞER(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

32-ESER BALTAŞ(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

33-AYŞE GÖZETEN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

34-ABDULSAMET DOĞAN(İlahiyat Fakültesi)

35-SIROZHIDDIN BABAZHANOV(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

36-BATOUCHAN CHATIP MECHMET(Fen - Edebiyat Fakültesi)

37-ESMA ÇAMCI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

38-MUSTAFA TEKBAŞ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

39-SERTAÇ TURHAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

40-ENDER TURAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

41-ENES GÖRGÜLÜ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

42-EBRU AKBABA(Fen - Edebiyat Fakültesi)

43-TUNCAY ATAŞ(Tıp Fakültesi)

44-RAMAZAN ÇAKIR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

45-ARİF OĞUZBEY(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

46-BEDRAN HALLAÇ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

47-DENİZ AKŞAHİN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

48-VELİ YAĞCI(Ziraat Fakültesi)

49-LÜTFİYE ÇEVİK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

50-HAMZA KILIÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

51-RAMAZAN MİR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

52-RECEP TAYYİP KOCA(Fen - Edebiyat Fakültesi)

53-MEHMET MERT FURUNCULAR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

54-DENİZ GÜNERHAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

55-HAKAN KUL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

56-EMRE UYUR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

57-GİZEM BALKIŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

58-SEMA ELİKARA(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

59-ORUÇ FURKAN BİLGİN(Veteriner Fakültesi)

60-EFKAN YILDIZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

61-SEDANUR MANDEV(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

62-MELİSA SEVİNÇ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

63-UMUTCAN KOLTUK(Ziraat Fakültesi)

64-ALİYE ALEYNA İNCE(Fen - Edebiyat Fakültesi)

65-ATAKAN KURTULUŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

66-MEHMET ÇÜRÜKOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

67-HAKAN DEĞİRMENCİOĞLU(Sağlık Yüksekokulu)

68-MEHMET FİDAN(Ziraat Fakültesi)

69-ABDULBAKİ ÜNLÜ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

70-MERVE CANİKLİOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

71-KADİRCAN BÜYÜK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

72-HAKAN AKBAŞ(Tıp Fakültesi)

73-BEYZA ADAÇOĞLU(Tıp Fakültesi)

74-EMRE UTAŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

75-MUSTAFA AYDİNÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

76-MEVLÜT ER(Ziraat Fakültesi)

77-ŞEVKET KARATAŞ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

78-FIRAT KİP(Fen - Edebiyat Fakültesi)

79-HAKAN YAŞAR(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

80-NAZAN YAYLA(Fen - Edebiyat Fakültesi)

81-MERVE ÇELEBİ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

82-TUĞBA SOYLU(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

83-EBRU BATI(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

84-NAZİF BAYRAK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

85-GİZEM ŞAFAK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

86-AYŞEGÜL TURCAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

87-ORHAN YILDIRIM(Fen - Edebiyat Fakültesi)

88-GAMZE İNCEDERE(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

89-İLYAS ÜNAL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

90-MUAMMER POLAT(Fen - Edebiyat Fakültesi)

91-HATİCE GÜN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

92-CANSEL DELİOĞLAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

93-YUSUF SELİM ÜSTÜN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

94-ELİF ÇELİK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

95-YİĞİTCAN AYDEMİR(Ziraat Fakültesi)

96-AYBERK KÖSELER(Ziraat Fakültesi)

97-İPEK BERFİN İPEK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

98-HÜLYA ATAŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

99-Rustam Garajayev(Fen - Edebiyat Fakültesi)

100-EZİNE KİLİTCİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

101-OĞUZHAN ÖRNEK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

102-TACEDDİN SÜRMEN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

103-KAZIM OĞULCAN ERDOĞANOĞLU(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

104-ABDULLAH ÖZKAL(İlahiyat Fakültesi)

105-DENİZ BORA GÖĞÜŞ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

106-AYBÜKE ÖZLEM ÖZDEMİR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

107-TOLGA AYDIN(İlahiyat Fakültesi)

108-OĞUZHAN ÖZTÜRK(İlahiyat Fakültesi)

109-ÇETİN UZUN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

110-AHMET ÖZEL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

111-ŞAHİN KAPLAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

112-HASAN ÇINAR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

113-ABDULSAMET GÖKSAL(İlahiyat Fakültesi)

114-MİNE YILMAZ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

115-TÜLAY ÖZKUL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

116-ADEM ERASLAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

117-HATİCE ŞEYMA DURGUT(Fen - Edebiyat Fakültesi)

118-BURAK GÜNGÖR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

119-KADİR CAYMAK(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

120-FATİH YALÇIN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

121-UMUT CAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

122-MUSTAFA ÖZTÜRK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

123-YASEMİN MACİT(Fen - Edebiyat Fakültesi)

124-KAAN BEDİR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

125-CÜNEYT YAVUZ(Ziraat Fakültesi)

126-TARIK DENİZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

127-DENİZ YEŞİLYURT(Fen - Edebiyat Fakültesi)

128-FURKAN ÇAKAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

129-KUBİLAY ZAFER(Ziraat Fakültesi)

130-BAYRAM ŞENGÜLOĞLU(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

131-BİNALİ KABAKCI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

132-MUSTAFA BAYRAKTAR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

133-MEHMET SENA DELİBAŞ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

134-TARIK MELİH EROL(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

135-BORA KARAGÜLMEZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

136-ARZU GÖKTAŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

137-VEYSEL AKSU(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

138-MERT SAVRAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

139-MEHMET SONKUR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

140-YAKUP BABÜR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

141-TAMER BOZKURT(Sağlık Yüksekokulu)

142-ERGÜN GÜRBÜZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

143-AHMETHAN AKSOY(Ziraat Fakültesi)

144-HALUK ARSLAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

145-KERİM CAN KARAKAYA(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

146-ABDURRAHMAN YAVAŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

147-ABDURRAHMAN YAVAŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

148-HAKAN ENÇU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

149-HAKAN USAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

150-VEYSEL İBRAHİM ELKATMIŞ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

151-YUNUS EMRE GÖKDELİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

152-BERFİN BAYAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

153-ERAY ÇAKICI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

154-HASAN FIRTANA(Fen - Edebiyat Fakültesi)

155-HİLAL ALTUN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

156-YUSUF AYDIN(İlahiyat Fakültesi)

157-FURKAN PALAK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

158-EMRAH KUCIK(İlahiyat Fakültesi)

159-SELİM GÜNGÖR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

160-HÜSEYİN İLKER ÇILDIR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

161-EYÜP KİLAR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

162-NUH ÇALA(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

163-SENA MERKİT(Fen - Edebiyat Fakültesi)

164-ALİ YILDIZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

165-ELİF KARDELEN PARLAR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

166-İSMAİL BERK TAMER(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

167-FURKAN KARADEMİR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

168-SEYFULLAH NUR MEŞE(Sağlık Yüksekokulu)

169-IZZATULLOH MUKHTOROV(Fen - Edebiyat Fakültesi)

170-HAMZA KULOĞLU(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

171-MAAZ AVCI(Tıp Fakültesi)

172-ELİF NUR ELVEREN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

173-YUSUF UÇAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

174-TAYLAN KUTANİS(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

175-GÖNÜL ÖZCAN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

176-FAHRİ KAAN YILDIRIM(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

177-REMLETE BARAK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

178-ÖMER ŞİMAY(Fen - Edebiyat Fakültesi)

179-DOĞUKAN ÇETİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

180-AHMET CAN UYSAL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

181-GÜLDEN ÇOLAK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

182-ATAKAN SEVİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

183-AHMET TUNA SÜRENOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

184-BÜŞRA TÜĞMEN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

185-ERKAN AKDOĞAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

186-HASAN DÜZGÜN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

187-ÖMER FARUK EROL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

188-MUHAMMET MELİH USLU(İlahiyat Fakültesi)

189-ALİ CEM GÜNGÖR(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

190-BÜŞRA ÖZTÜRK(Tıp Fakültesi)

191-BUSE ÖZEN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

192-ZAFER CAN KOÇ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

193-SEMA ARSLAN(İlahiyat Fakültesi)

194-MEHTAP YILDIZ(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

195-DERYA YAKUT(Sağlık Yüksekokulu)

196-MERT CAN UBUZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

197-MÜŞTEBA MERT GÜNEŞ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

198-BANU SAĞLAM(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

199-OZAN DAL(Ziraat Fakültesi)

200-ÖMER TOPKAYA(İlahiyat Fakültesi)

201-BETÜL GÜLER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

202-İBRAHİM ŞAHUTOĞLU(Tıp Fakültesi)

203-EVREN TETİK(Sağlık Yüksekokulu)

204-SÜLEYMAN GENÇ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

205-ALPARSLAN TANRIVERDİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

206-ERKUT AYDEMİR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

207-ERKİN KENAR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

208-ÇAĞRIBEY GÜVEN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

209-BURAK BOL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

210-BURAK BORA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

211-HİLMİ GÜRKAN AKSOY(Ziraat Fakültesi)

212-ÖMER FARUK DENİZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

213-MELİH KARSAVURANOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

214-NUMAN YASİN KARA(Ziraat Fakültesi)

215-DUYGU YAVUZ(Fen Bilimleri Enstitüsü)

216-NİSA NUR SARIKAYA(Sağlık Yüksekokulu)

217-EMRE ÇAKIR(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

218-ALİ ALANLI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

219-ERBİL KILINÇ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

220-SAMET İŞÇİ(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

221-HASAN SALİH YARAMIŞ(Ziraat Fakültesi)

222-MUSTAFA BERKAY KARANLIK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

223-GAMZE OKCU(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

224-NURJAHAN ATAJANOVA(Fen - Edebiyat Fakültesi)

225-BARIŞ ÇORBACI(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

226-ENGİN MAVUZER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

227-AYŞE YILDIZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

228-RAHMİ AYTAÇ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

229-YAVUZ SELİM BİTMEZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

230-ÖZGE GÜNGÖRDÜ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

231-MİNE KORKMAZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

232-BETÜL AKTOPRAK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

233-HAKAN DAĞLAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

234-DENİZ AKÇADAĞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

235-BURAK ŞEN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

236-MUSTAFA SARIKİRAZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

237-HAKAN AYDIN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

238-KEMAL TANER IŞIK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

239-ASLIHAN ACİBADEM(Fen - Edebiyat Fakültesi)

240-CİHAD DENİZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

241-FURKAN GÖRSE(Fen - Edebiyat Fakültesi)

242-UMUT KESKİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

243-NARBEYAZ HÜRRİYET AKKUŞ(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

244-AYKUT ERBAŞ(Hayrabolu Meslek Yüksekokulu)

245-ÖMER FARUK GEDİKOĞLU(İlahiyat Fakültesi)

246-EMİNE ARSLAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

247-MUHAMMET ALİ DÜZYOL(İlahiyat Fakültesi)

248-AMIR SHOMALI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

249-SEDANUR YILMAZ(İlahiyat Fakültesi)

250-İLKER ARALIOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

251-ERSEL ÖRS(Fen - Edebiyat Fakültesi)

252-ERHAN İRİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

253-BURAK ŞAHİN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

254-SEDA AKAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

255-SELÇUK GÜNDÜZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

256-YAKUP DEMİR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

257-KÜBRA GÜNEŞ(Ziraat Fakültesi)

258-ERTAN AVCI(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

259-NURCAN OCAK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

260-HİLAL İZGİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

261-MEHMET ANIL ER(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

262-BURAK TAHA KULOĞLU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

263-SENEM CENGİZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

264-ELİF TUNA(Tıp Fakültesi)

265-ŞEYMA UZUNAY(Sağlık Yüksekokulu)

266-YAVUZ HAMİDETTİN TOPAK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

267-SONER ÜNLÜ(Ziraat Fakültesi)

268-ONUR HARUN KAMIŞ(Ziraat Fakültesi)

269-HANİFE AKKABAN(İlahiyat Fakültesi)

270-BERTAL ERCAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

271-TOLGA İŞCAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

272-ALEV BALLIKAYA(İlahiyat Fakültesi)

273-BÜŞRA PEKTAŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

274-MİZGİN AYAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

275-ONUR DEKTAŞ(Ziraat Fakültesi)

276-UĞUR DOĞRU(Tıp Fakültesi)

277-OKTAY CANDAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

278-ATA YÜCEL(Veteriner Fakültesi)

279-ZÜBEYİR FURKAN SÖNMEZ(Sağlık Yüksekokulu)


Topluluğa Yapılan Toplam Başvuru Sayısı:409